SAMSUN KAMUOYUNA DUYURULUR
haberin resmi

Vatanımızın bölünmez bütünlüğü,üniter devlet yapımızın korunması,milletiizin birlik ve beraberliği ile dirliğinin muhafazası,rengini şehitlerimizin kanından alan al bayrağımızınsonsuza dek dalgalanması,inançlarımızı özgürce yaşayabilmek ve tam bağımsızlık ilkemizden ödün vermemek,Cumhuriyetimizin kazanımlarını korumnak ve Türk Milletinin sonsuza dek bu taopraklarda varlığını idame ettirmesi için silah arkadaşlarımız şehit oldular,kahraman gazilerimiz bu uğurda kanlarını akıtıp uzuvlarını kaybettiler.

   Hakkari ilinde bölücü örgüt mensuplarınca kaçırılan sekiz askerin,eli kanlı bebek katili caninin resimleriyle süslenmiş masada T.B.M.M.çatısındaki milletvekillerince protokol imzalanarak teslim alınması biz şehit ailerini ve gazilerimizi derinden üzmüş ve yaralamıştır.
   İnsanlığın yüce değerlerini terör örgütlerinin amacı doğrultusunda kullanan iç ve dış ihanet odaklarına karşı gereken cevabın Türk Milletinin kendisi tarafından verilmesi kaçınılmaz hale gelmiştir.

   Vatandaşlarımızın demokratik tepkilerine devam ederek uyuyan ve dış odakların maşası olan,Türk tarihinin bilincinde olmayan içteki hainlere gereken dersin verilmesi gerekmektedir.
   Demokrasi kavramına sığınarak üniter devlet yapımızı değiştirmek isteyenlere,kim olursa olsun idam cezası acilen kanunlaştırılıp uygulamaya konulsun ki suç işleyenin yanına kar kalmasın.

   Zor şartlarda görevlerini yerine getirmeye çalışan Türk Silahlı Kuvvetleri ve Emniyet Teşkilatı mensuplarının Türk Milleti olarak her zaman yanında ve destekçisiyiz.
Adnan Adıyaman
Em.J.Astsb.Malül Gazi
Samsun Şubesi Yönetim kurulu Başkanı

Geri Dön

 Son 15 Güncel Haberleri Tüm Haberler
 Derneğimizin Amacı
 Gazilerden Tiyatro Gösterisi
 Derneğimiz;Siyaset üstü ve tüm siyasi partilere eşit mesafededir.
 19 Eylül Gaziler Günü Çoşkuyla Kutlandı
 ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
 SAMSUN'DA BAYRAM ÇOŞKUSU
 SAMSUN KAMUOYUNA DUYURULUR
 18 MART ŞEHİTLER GÜNÜ
 Gazi ve Şehit Yakınları 2.Genel Kurullarını Yaptılar.
 12 Mart İstiklal Marşı'nın Kabulü Kutlandı.
 18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitleri Anma Günü
  Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Polisevinde Yemek Verildi.
 Gazi ve Şehit Yakınları Dernekleri Samsun Valisini Makamında Ziyaret Ettiler.
 Kimse Yok mu Derneği Samsun Şubesi'nden Şehitlere Vefa.
 Samsun 19 Mayıs Polis Meslek Yüksek Okulu’ndan Derneğimize Ziyaret